طراحی سایت حرفه ای در ارومیه

اگر شما شما ساکن ارومیه هستید و یا کسب و کارتو توی شهر ارومیه هست و قصد دارید یک وب سایت برای خود راه‌اندازی کنین تیم امید وب در ارومیه میتواند کمکتون کند.
در کل بزرگی اینترنت و دسترسی افراد بیشتری به وب باعث شده است تا برخی از شرکت های معتبر حضور بهتر و پررنگی در اینترنت داشته باشد. در صورت عدم فعالیت در بستر اینترنت باعث شده است تا مشتریان بسیار زیادی از دست برود. به همین دلیل برای جلوگیری از این مشکل امروزه شرکت های بسیار زیادی در ارومیه خدمات خود را به صورت اینترنتی ارائه میدهند.

با داشتن وبسایت شرکتی میتوانید فروش خود را چندین برابر کرده و از تمامی نقاط مشتریان بالقوه جذب کنید. اما باید در نظر داشته باشید که طراحی سایت شرکتی شما باید به گونه ای باشد که تمامی استاندارد های مهم و ضروری موتور های جستجو در آن رعایت شود که تیم امید وب میتواند در همه این زمینه ها به بهترین شکل کمک حال شما باشد.

طراحی سایت در ارومیه

ویژگی های

طراحی حرفه ای سایت در ارومیه

قالب اختصاصی

100% اختصاصی ...

ریسپانسیو

سازگاری کامل

رعایت اصول سئو

100% استاندارد ها ...

سرعت و پایداری

با بهترین ایده ها ...

مدیریت راحت وب سایت

فقط با ما شروع کنید ...
امید وب - ارومیه

طراحی سایت اختصاصی در ارومیه

وب سایت اینترنتی به عنوان ویترین برای کسب و کار شما بوده و تفاوت آن با ویترین مغازه اینگونه است که سایت مخاطب و بازدید کننده بالایی نسبت به مغازه دارد. همنچنین زیبایی و رعایت برخی از استانداردهای مهم در سایت از اولویت بسیار بالایی برخوردار است. امید وب به عنوان اولین مجری طراحی وب سایت در ارومیه، تهران، اصفهان و … بوده که توانایی طراحی وبسایت اختصاصی به صورت کاملا شخصی سازی شده را دارد.

سایت اختصاصی دارای قالب کاملا اختصاصی و سفارشی است و از قالب‌های آماده و دارای باگ استفاده نمیشود. در نظر داشته باشید که هزینه نهایی سایت اختصاصی نسبت به سایر شرکت ها که از قالب های آماده استفاده میکنند بیشتر بوده و این به دلیل طراحی و برنامه ریزی اختصاصی آن نسبت به نوع کسب و کار شما دارد. اما در نظر داشته باشید که طراحی سایت اختصاصی یک نوع اعتماد سازی برای کاربر یا مشتریان شما است و میتواند کسب و کار شما را رسمی تر جلوه دهد.

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه

با افزایش میزان اعتماد مردم به فروشگاه های اینترنتی و راحتی کار برای افراد، امروزه فروشگاه های بسیار زیادی در بستر اینترنت شروع به فعالیت میکنند. راه اندازی وبسایت فروشگاهی در مانند راه اندازی یک شعبه جدید میباشد. زیرا فروشگاه اینترنتی باید بدون محدودیت بوده و کاربر بدون هیچ مشکلی اقدام به خرید محصول و خدمات نمایید. پس برای اینکه محصولات خود را بدون محدودیت بفروش برسانید حتما برای کسب و کار خود وبسایت فروشگاهی راه اندازی کنید. امید وب به عنوان اولین و حرفه ای ترین مجری طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه بوده که با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای خدمات طراحی سایت را برای شما به بهترین شکل انجام میدهد.

همه مباحث مهم طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت شخصی در ارومیه

عده‌ای از افراد برای اینکه رزومه و خدمات و … خود را به مشتریان میلیونی خود ارائه و معرفی دهند باید سایت شخصی برای خود داشته باشند. به همین دلیل هدف برای طراحی وب سایت شخصی کاملا متفاوت تر از سایت سایت ها میباشد. در ضمن به یاد داشته باشید که هزینه وبسایت شخصی در مقابل سایر سایت ها بسیار ارزان بوده و قابل مقایسه با سایر سایت ها نمیباشد. سایت های شخصی نیر مانند وبسایت های شرکتی و فروشگاهی و … دارای طراحی استاندارد بوده و باید کدنویسی استانداردی داشته باشد. به همین دلیل در انتخاب شرکت طراحی وبسایت خود دقت کرده و بهترین شرکت را برای انجام طراحی انتخاب کنید.

طراحی سایت ارزان در ارومیه

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت ارزان هستید بهترین گزینه شما امید وب میباشد. ما با داشتن صدها قالب آماده ارزان ترین سایت های اینترنتی را برای شما طراحی و تحویل میدهیم. در نظر داشته باشید که طراحی سایت ارزان امروزه توسط شرکت هایی با تعداد بسیار کمی انجام میگیرد. برخی از شرکت های طراحی سایت قیمت های بسیار بالایی دارند اما امید وب به دلیل حمایت از کسب و کار های کوچک و تازه تاسیس طراحی سایت در ارومیه با کمترین قیمت ممکن انجام میدهد. پلن های طراحی سایت ارزان امید وب بسیار محدود بوده و برای برخی از وبسایت ها قابل اجرا میباشد. به همین دلیل حتما قبل از استارت طراحی وبسایت با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید.

پشتیبانی وب سایت در ارومیه

پشتیبانی وب سایت یکی از مهم ترین خدماتی بوده که امروزه شرکت های طراحی سایت معتبر برای مشتریان خود ارائه میدهند. استارت و شروع پشتیبانی وبسایت از زمان اتمام پروژه آغاز شده و بین 6 الی 12 ماه اعتبار دارد. برخی از افراد طراحی سایت را به اشخاص بی سابقه ارائه میدهند و به دلیل اینکه طراحی سایت باید به صورت مهندسی و استاندارد طراحی شود مسلما اینگونه افراد به تنهایی این توانایی را برای طراحی سایت ندارند و بعدا سایت با مشکلات بسیار زیادی مواجه میشود. در نظر داشته باشید که پشتیبانی سایت باید با کیفیت بسیار بالایی انجام گیرد و سایت بدون هیچگونه مشکلی در اختیار مشتریان و کاربران قرار بگیرد در غیر اینصورت مسلما ورودی های سایت به دلایلی از سایت شما خارج شده و این به ضرر کسب و کار میباشد.

سئو سایت در ارومیه

امید وب با داشتن کادر بسیار حرفه ای میتواند رتبه سایت شما را به صورت کاملا استاندارد ارتقا دهد اما این روش نیازمند زمان است. امید وب بهترین و حرفه ای ترین مجری سئو سایت در ارومیه شناخته میشود که بالغ بر 100 نمونه کار موفق در پرونده خود دارد.

سئو سایت فروشگاهی در ارومیه

خواسته تمامی صاحبان فروشگاه های اینترنتی، افزایش فروش سایت میبباشد. اما در نظر داشته باشید که برای رسیدن به فروش بالا باید تلاش بیشتری را نیز داشته باشید. هر چقدر زحمات بسیار زیادی برای تولید محتوای با کیفیت کنید مسلما این عامل باعث میشود تا سایت شما در نتایج جستجو برای کاربران به نمایش در آید. امروزه فروشگاه های بسیار زیادی در حال طراحی هستند که بعد از مدتی از رقابت دور شده و شکست میخورند و دلیل این مشکل هم بی تجربگی افراد میباشد.
اگر در زمینه سئو سایت فروشگاهی هیچ تجربه و اطلاعاتی ندارید امید وب بهترین یار و همدم شما در این زمینه است چون ما با داشتن بهترین تیم میتوانیم برنامه کاری و تقویم محتوایی برای شما تنظیم کنیم و یا به صورت حرفه ای و تضمینی عملیات سئو و بهینه سازی وبسایت شما را انجام دهیم.

مراحل سفارس طراحی سایت در ارومیه

اگر شما شما ساکن ارومیه هستید و یا کسب و کارتو توی شهر ارومیه هست و قست دارید یک وب سایت برای خود راه‌اندازی کنین توی ادامه قرار راهنماییتون کنم:
اول از همه باید بگم که چرا باید کار طراحی سایت خودتون رو به یک شرکت در ارومیه بدین. در یک کلمه “چون باید در دسترستون باشه” این یعنی شما هنگام طراحی سایت و یا بعد از طراحی نیاز به تعامل و تبادل نظر با طراح و برنامه‌نویس سایتتون دارید تا بتونین بهترین نتیجرو بگیرید و یا بعد از اتمام کار اگر مشکلی در پروژه و یا تغییراتی نیاز بود بتونین در کوتاه‌ترین زمان به طراه سایتتون دسترسی داشته باشید.
و این رو درنظر بگیرید که بهترین گزینه برای همکاری شرکت‌های معتبر با سابقه کار هستند شما قبل از شروع همکاری با هر شرکتی نمونه کار‌های اون شرکت رو برسی کنین و از مشتریان قبلی اون شرکت میزان رضایتمندیشون رو بپرسید.
بعد از انتخاب شرکت مناسب برای انجام پروژه شما باید بدونین هزینه پروژ ه طراحی سایت شما چقد است. برا این کار می‌تونین از این لینک با امید وب تماس بگیرید یا پیام دهید و با کارشناسان امید وب صحبت کنین.
بعد از توافق قیمت نهایی با امضا کردن قرارداد همکاری شرکت شروع به کار طراحی سایت شما میکنه.

طراحی سایت ارومیه

ارومیه یکی از کلان‌شهر‌های ایران میباشد، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده‌است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵ با ۷۳۶٬۲۲۴ نفر جمعیت داشته و دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔ شمال‌غرب ایران به شمار می‌آید.
از گذشته ارومیه با داشتن مرز مشترک با کشور ترکیه که شاهراه ارتباطی با اروپا هست و با قرارگیری بر سر چهارراه قفقاز، میان‌رودان، آسیای صغیر و شرق دریاچه ارومیه از اوضاع بازرگانی نیکویی برخوردار بوده‌است.
در واقع ارومیه با قرارگیری بر سر راه‌های تجارتی به عنوان گمرکی برای صادرات و واردات کالا از ایران به دیگر نقاط و بالعکس بوده‌است. همچنین ارومیه محلی برای خرید و فروش محصولات کشاورزی و عشایری مردم اطراف این شهر بوده‌است.

با این تفاسیر که از شهر ارومیه انجام دادیم اگر شما هم یک کسب و کار یا تولیدی در ارومیه دارید حتماً کار سختی برای معرفی کالا‌ها و خدماتتان دارید.
خب راه حل معرفی کسب و کارتان چیست؟ امروزه با گسترش تکنولوژه و راه‌های ارتباطی مثل اینترنت بیشتر مردم خدمات و کالا‌های مورد نیاز خودشون رو از این طریق پیدا و انتخواب می‌کنند.
برای اینکه شماهم بتوانید کسب و کار و خدمات خودتون رو در این فضا به نمایش بزارین اول از همه برای کسب و خودتون باید یک سایت طراحی کنید.
اگه اهل ارومیه ای و بدنبال شرکتی هستی که یک سایت مناسب و اختصاصی برات طراحی کنه تبریک میگم یجورایی پیدا کردین تیم ما سالهاست در زمینه طراحی سایت در ارومیه فعالیت میکند و توانسته نظر شرکت های بزرگ و معتبری همچون شرکت مارال صنعت ارومیه را جلب کرده و پروژه های این گروه صنعتی و تجاری را اجرا نماید. بیشتر در مورد تخصص و کارهای انجام شده توضیح بدهیم؟ما علاوه بر طراحی وب سایت های شرکتی، طراحی سایت های فروشگاهی، طراحی سایت های صرافی ارز دیجیتال را در کارنامه خود داریم.

داشتن سایت چه کمکی به کسب و کار من میکند؟

یک وب سایت خوب به شما کمک میکند، خدمات خود را نه تنها در سطح شهر ارومیه، بلکه در کل کشور گسترش دهید و درآمد خود را چندین برابر کنید. اکثر افراد فکر میکنند داشتن سایت فقط برای کسب و کار های اینترنتی یا فروشگاه ها لازم است؛ اما بهتر است بدانید که حتی داشتن سایت برای شرکت های خدماتی بسیار مفید است.
این شرکت ها با داشتن سایت، برند خود را برای جامعه و متقاضیان مطرح میکنند و شناخته میشوند. به این ترتیب در میان رقبا شرکت خدماتی شما شناخته و انتخاب خواهد شد. فقط کافیسیت یک وب سایت با ظاهری جذاب و رابط کاربری خوب داشته باشید که کسب و کار شما را به خوبی معرفی کند.

بهترین شرکت طراحی سایت در ارومیه

برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در ارومیه، می توانید با استفاده از روش هایی مانند جستجو در اینترنت، مطالعه نظرات و امتیازات مشتریان قبلی، مشاهده نمونه کارها و مقایسه قیمت های شرکت ها به دنبال بهترین گزینه برای خودتان بگردید. همچنین، می توانید با استفاده از خدمات مشاوره شرکت های مشاوره ای و طراحی سایت، بهترین شرکت را برای خودتان انتخاب کنید.
بهترین روش مقایشه نمونه کارهایی است که شرکتهای طراحی سایت دارند با این روش میتوانید قدرت و تعهد کاری شرکتها را بسنجید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
نمونه کار های طراحی وب سایت در ارومیه
آنچه امید وب را با دیگر رقبا متمایز میکند، نمونه کارهای اجرا شده ی قدرتمند ماست. کیفیت بالای وب سایت های طراحی شده (هم در قالب سایت و هم در کدنویسی های سمت سرور) و رضایت مشتریان، انی اطمینان را به شما میدهد که بهترین شرکت را برای اجرای پروژه خود انتخاب کرده اید.
آیا می خواهید کسب و کار شما به یک برند معروف تبدیل شود؟
بیشتر کسب و کارها دوست دارند تا تعداد مشتریان آن ها از شهرخودشان و یا شهرهای همجوار افزایش پیدا کند. به طور مثال اگر شما در شهر ارومیه هستید، جذب مشتری از میان همشهری های خودتان بهتر بوده و به تدریج باعث معروف شدن کسب و کار شما در شهر ارومیه و شهرهای دیگر خواهد شد. برای این کار لازم است طراحی سایت اصولی انجام داده باشید. برای طراحی سایت در ارومیه می توانید به ما مراجعه کنید. طراحی سایت در ارومیه، بهینه سازی سایت و دیجیتال مارکتینگ در ارومیه از مهم ترین خدمات شرکت امید وب می باشد.

هزینه انجام طراحی سایت در ارومیه

هزینه طراحی سایت امید وب با توجه به نیازهایی که سایت شما دارد متفاوت است و نمیتوان یک قیمت به همه سایت ها اختصاص داد، شما میتوانید برای اطلاع از هزینه ها و نیازهای سایتتان با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی از سایت در ارومیه

سایتی که توسط تیم ما برای شما طراحی میشود، پشتیبانی فنی رایگان به مدت یکسال دارد و ما در طول این یکسال مشکلات و ارورهای فنی سایت شما را برطرف خواهیم کرد.

مشاوره رایگان طراحی وبسایت در ارومیه

تیم امید وب برای تمام کسانی که در شروع یک کسب و کار هستند مشاوره رایگان ارائه می دهد.

راه اندازی سایت اختصاصی در ارومیه

یکی از اصلی ترین و واجب ترین خدمات اینترنتی برای هر کسب و کاری در ارومیه راه اندازی سایت برای آن حرفه می باشد چرا که در عصر حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی و ارتباط روزافزون افراد با اینترنت جهت تامین نیازهایشان وجود یک سایت زیبا و کاربرپسند را واجب می کند. بنابراین برای اینکه خدمات و محصولات خود را به مردم ارومیه ارائه دهید بهتر است به فکر راه اندازی وب سایت خود در ارومیه باشد.

بنابراین چنانچه قصد راه‌اندازی وب‌سایتی برای کسب‌وکار خود هستید از همان ابتدا به یک شرکت طراحی سایت معتبر و با رزومه عالی مراجعه کرده و پروژه طراحی سایت حرفه‌ای را به او بسپارید. هر چند با گسترش روزافزون داشتن وب سایت برای اشخاص و مشاغل گوناگون، شرکت‌ها و وب‌سایت‌های طراحی سایت زیادی به وجود آمده که انتخاب یکی از بهترین آن‌ها کاری سخت به نظر می‌رسد.اگر بدنبال سفارش یک سایت فروشگاهی هستید و میخواهید بدانید چه مزیتی نسبت به فروش سنتی و تلفنی دارد برایتان عرض میکنیم .
در روش سنتی مشتری باید با شما ارتباط مستقیم میگرفت و بعد از مشاهده محصول از نزدیک و با چانه زنی محصول را از شما خریداری میکرد ولی داشتن یک وبسایت کار را برای شما بسیار آسانتر خواهد کرد.شما بااستفاده از امکانات وبسایت محصولتان را به مشتریان نشان داده و توضیحات کاملی را برایشان ارائه خواهید کرد ، همچنین به مشتری ضمانت خواهید داد که در صورت بروز مشکل آنرا رفع خواهید کرد . در این روش شما فقط اس ام اس بانکی مبنی بر واریز پول از طرف مشتری را دریافت خواهید کرد و خبری از چانه زنی های مکرر نیست ! همچنین خیلی راحت با سامانه مدیریت محصول میتوانید درصد فروش و سود خودتان را از محصولاتتان را مشاهده کنید . چه ابزاری بهتر از داشتن یک وبسایت برای رشد کارتان است؟ اگر میخواهید در قرن 21 بهترین درآمد را داشته باشید باید با تنکولوژی این قرن جلو بروید.

اگر بدنبال سفارش یک سایت شرکتی هستید و میخواهید بدانید چه مزیتی دارد برایتان عرض میکنیم .
اگر وبسایت نداشته باشید ، افرادی که بدنبال گرفتن تماس با شما هستند مجبور به جستجوی اطلاعات شما بصورت دستی هستند و این کار معمولا خیلی از این افراد را از ارتباط گرفتن با شما منصرف میکند. در ضمن مانع بزرگی برای معرفی بیشتر شرکت شما به دیگر افراد است.

ولی وبسایت های شرکتی کار را برای شما خیلی آسان میکنند. افرادی که در تلاش اند با شما ارتباط بگیرند و یا بدنبال شرکتی مثل شرکت شما هستند ، میتوانند با یک جستجوی سریع شما در اینترنت بیابند ، محصولاتتان و خدماتتان را مشاهده کنند و با استفاده از راه های ارتباطی که در سایت گذاشته میشود با شما تماس بگیرند . به اندکی تفکر میتوان به این نتیجه رسید که داشتن یک وبسایت چقدر میتواند در موفقیت شرکت شما و همکاری با شرکت های بزرگتر تاثیر گذار باشد.

اگر بدنبال سفارش یک سایت خدماتی نظیر سایت املاک هستید و میخواهید بدانید چه مزیتی برایتان دارد برایتان عرض میکنیم.
فرض کنید میخواهید تمامی خدماتی را که به مشتریان ارائه میدهید را برایشان شرح دهید و یا یکی از مشتریانتان بخواهد برای فرد دیگری توضیح بدهد ، چقدر میتواند کامل و درست همه خدماتتان را بیان کند؟ حافظه انسان به انداره ای قوی نیست که همه این ویژگی ها را در نظر داشته باشد و صد درصد مسئله ای را از قلم میندازد. علاوه بر این موضوع ، بعلت کمبود وقت نمیتوان همه مسائل را برای مشتری شرح داد . خب راه حل چیست؟

طراحی وب سایت وردپرس در ارومیه

آیا وردپرس بد است ؟ خیر وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن باز می باشد و در بیشتر موارد پیشنهاد ما استفاده از این سیستم مدریت محتوا در کنار یک قالب اختصاصی است.
خوب ما هر سال یک بررسی از سایت های طراحی شده تو ارومیه انجام می دیم با بررسی صد ها وب سایت طراحی شده در ارومیه با استفاده وردپرس متوجه شدیم بیشتر این وب سایت ها از قالب های آماده بی کیفیت ، دارای باگ و نال شده ، با سرعت بارگذاری بالا می باشند. که متاسفانه امروزه برخی از طراحان وب سایت چه در ارومیه چه در کل کشور قالب های آماده را بدون هیچ نوع بهینه سازی به مشتریان ارائه می دهند.

مشکلات طراحی وب سایت در ارومیه

با بیشتر مدیران کسب و کار های در ارومیه که حرف می زنیم از نداشتن در آمد سایت خودشان گله مند هستند در اینجا سعی می کنیم برخی از مشکلاتی که در این سالها دیده ایم که توسط کسب و کار های محلی رعایت نمی شود را ذکر کنیم :

 • عدم نگاه تخصصی به حوزه کسب و کار آنلاین خود
 • عدم توجه به بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو
 • تمدید نکردن به موقع هاست و دامنه وب سایت
 • استفاده از قالب های آماده غیر بهینه
 • عدم هزینه در حوزه کسب و کار آنلاین خود ( رپرتاژ آگهی ، گوگل ادز )
 • نداشتن استراتژی مناسب در این حوزه
 • باور نداشتن به پر سود بودن کسب و کار اینترنتی
 • مشاوره رایگان


در صورتی که شما صاحب یک وب سایت اینترنتی مستقر در استان آذربایجان غربی به ویژه ارومیه هستید و می خواهید عملکرد و بهینه بودن سایتتان برای موتورهای جستجو بررسی شود یا اگر به فکر طراحی سایت برای کسب و کار خود هستید تیم امید وب به صورت کاملا رایگان به شما مشاوره خواهد داد.

به جرات می توانم بگوییم در این سالهای فعالیت ده ها و یا بیشتر از کسب کارهای را در ارومیه دیده ایم که با عدم سرمایه گذاری درست در حوزه کسب و کار آنلاین گوی رغابت را به سایر کسب کارها در شهرهای دیگر واگذار کرده اند.

با توجه اینکه انجمن گرافیک استان و انجمن گرافیک ایران نرخ های را تعیین کرده اند ولی لزوم قیمت یک طراحی سایت با توجه به امکانات و خدماتی که شما نیاز دارید سنجیده می شود. و نمی توان نرخ مشخصی برای طراحی یک وب سایت در نظر گرفت . ولی شما می توانید همه روز با تماس با امید وب قیمت وب سایتی خود را با توجه به نیازی های خودتا برآورد کنید.

طراحی وب سایت پزشکی در ارومیه

ما می توانیم وب سایتی را به پزشکان خوبمان در شهر ارومیه طراحی و توسعه دهیم که نیازهای ساز و کار آن ها را برطرف نماید. تا هم اطلاعات تماس براحتی در اختیار مراجعه کنندگان قرار گیرد و هم میتوانند از طریق وب سایت آدرس پزشک مورد نظر را پیدا کنند. و هم در صورت خواست پزشک مراجعه کنند می تواند بصورت آنلاین از طریق وب اپ نوبت دریافت کنند در صورت توسعه وب سایت شما از شهر ارومیه، می توان از این وب نوبت دهی کنند . تا کارهای نوبت دهی خود را از طریق وب سایت به راحتی کنترل نمایید. وب سایت هم مطب شما است تا مراجعه کننده بتوانند از این طریق براحتی با شما در ارتباط باشد.

ویژگی های وب سایت پزشکی در ارومیه

 • اطلاعات تماس برای مراجعه کنندگان
 • نوبت دهی بصورت آنلاین
 • نمایش آمار و ارقام عمل ها
 • معرفی خدمات برای آگاهی مراجعه کنندگان
 • معرفی مهارت ها برای شناخت از تخصص پزشکی
 • نوشتن مقالات تخصوصی و انتشار آن ها
 • و…

آموزش طراحی وب سایت در ارومیه

آموزش مهارت‌های طراحی و توسعه وب‌سایت در ارومیه به صورت کاربردی و هدفمند در ارومیه ارائه می‌شود. در این دوره آموزشی، افراد علاقمند به طراحی و توسعه وب‌سایت و دانشجویان برنامه نویس، با یادگیری تکنیک‌های تخصصی و کاربردی، مهارت لازم برای ایجاد وب‌سایت حرفه‌ای را کسب خواهند کرد.

ابتدا در این دوره آموزشی، نقشه طراحی و توسعه برنامه برای شما طراحی می‌شود تا مسیر یادگیری شما بهتر و راحت‌تر باشد. با پیشرفت دوره، تکنیک‌های پیشرفته‌تر و بروزتر به شما آموزش داده می‌شود.

در نهایت، با یادگیری این مهارت‌های لازم، شما قادر خواهید بود وب‌سایت‌هایی حرفه‌ای را برای کسب و کارها و یا خودتان طراحی کنید و در دنیای دیجیتال به رقابت پرباری بپردازید.

مراحل مختلف مربوط به طراحی سایت ارومیه

ارائه ی یک طرح کلی از سایت: ابتدا باید به مشتری یک طرح کلی از نحوه ی قرارگیری المان های مختلف سایت در کنار هم ارائه شود. به این پروسه “طراحی وایر فریم” هم گفته می شود.
انجام کارهای لازم درخصوص گرافیک سایت: در این مرحله باید با توجه به نوع و حوزه ی فعالیت سایت و با توجه به دلخواه مشتری گرافیک و رنگ سایت طراحی شود.
کدنویسی و افزودن المان های مختلف به سایت: در این قسمت طراح سایت با استفاده از کدنویسی و یا ابزاری مانند ورد پرس اقدام به ایجاد سیستم مدیریت محتوا برای سایت شما می کند و درواقع شما از این قسمت قادر خواهید بود که متن و عکس و سایر محتوای سایت خود را بارگذاری، تغییر و یا حذف کنید.
مرحله نهایی: در این مرحله سایت شما باید به صورت رسمی راه اندازی شده و در بستر اینترنت قرار دهیم تا مخاطبان ما بتوانند به سایت و محتوای آن دسترسی داشته باشند.

مراحل سفارش طراحی سایت به صورت خلاصه ...

جهت دریافت مشاوره بر روی دکمه زیر کلیک کنید

تحلیل و بررسی ، تنظیم فایل پیشنهادی

نظیم و انعقاد قرارداد

پرداخت 25 درصد هزینه پروژه

شروع طراحی سایت PSD صفحه نخست سایت

ارسال طراحی (PSD) و برطرف نمودن مشکلات

طراحی (PSD) صفحات بعدی و دریافت تایید نهایی

دریافت 25 درصد هزینه

شروع کدنویسی وب سایت

نمایش وب سایت ، رفع خطاهای احتمالی و دریافت تایید

اجرا و راه‌اندازی وب سایت

تهیه آموزش ویدیویی کار با سایت

شروع پشتیبانی مادام العمر

پرداخت 50 درصد هزینه پروژه

همین حالا طراحی سایت خود را سفارش دهید!

برای یک شروع فوق‌العاده و مطمئن، کافی است صفر تا صد کارهای طراحی سایت خود را را به امید وب بسپارید!

طراحی سایت
آیا هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

پیشنهاد می‌کنیم بخش سوالات متداول این صفحه را بخوانید یا آنکه با تیم امید وب تماس بگیرید.

ارتباط مستقیم با امید وب

ارتباط مستقیم با امید وب

تماس با امید وب باکس
تماس تلفنی
گفتگو در واتساپ
گفتگو در تلگرام
سوالات متداول در مورد طراحی سایت

پاسخ سوال‌هایی که شاید درباره طراحی سایت از امید وب داشته باشید.

سئوالات متداول

در امید وب علاوه بر طراحی سایت، هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به کارفرما داده می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید. در واقع علت هدیه بودن هاست و دامنه تضمین کیفیت خدمات امید وب و رضایتمندی مشتری و عدم وابستگی ما و کارفرما به شرکت های دیگر است.

قطعاً، در واقع سئو و امور بهینه سازی سایت دو بخش اصلی دارد، بخش اول مربوط به نوع طراحی و کدنویسی طرح و رعایت قواعد تعیین شده از سوی موتورهای جتسجو مانند گوگل جهت معرفی صحیح محتوا و ساختار سایت می باشد که در امید وب به صورت کامل بر روی کلیه سایت ها به صورت رایگان رعایت و در هنگام تغییرات نیز بروزرسانی می گردند.

بخش دوم تولید محتوای صحیح و بروز و یکتا برای وب سایت است. این بخش می تواند با مشاوره و نظارت رایگان ما توسط کارفرما انجام شود، اما در صورتی که کارفرما بخواهد تولید محتوا نیز توسط امید وب انجام گردد، شامل هزینه اضافی با توجه به نوع و حجم محتوا خواهد شد. در کل این دو بخش مکمل همدیگر هستند و می توان گفت محتوای صحیح بدون اینکه سایت از لحاظ فنی آن را درست معرفی نکند تأثیر چندانی ندارد و بالعکس ساختار فنی صحیح و کامل بدون وجود محتوای صحیح نیز تأثیر چندانی ندارد.

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به امید وب تحویل داده می شوند.

چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه، اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید،طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کد نویسی به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح،درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. در مرحله عقد قرارداد 50% پیش پرداخت دریافت می گردد و در نهایت پس از تحویل طرح کد نویسی شده بر روی اینترنت و تأیید آن توسط کارفرما 50% از مبلغ قرارداد نیز تسویه می گردد.

نمیتوان به صورت قطعی قبل از آغاز پروژه در مورد اتمام آن زمانی را اعلام کرد؛ از آنجایی که به موارد زیادی مثل امکانات مورد نیاز شما، نحوه طراحی، پیچیدگی پیاده سازی امکانات و.. بستگی دارد. به همین خاطر برای کسب اطلاع از مدت زمانی که پروژه شما زمان می‌برد می‌توانید از بخش “درخواست پشتیبانی رایگان” اقدام کنید و یا از قسمت تماس با ما به صورت مستقیم با امید وب ارتباط برقرار کنید.

 • مشاوره رایگان
 • پشتیبانی یک ساله ۲۴/۷ رایگان
 • هاست و دامنه رایگان
 • آموزش رایگان
 • سئو پایه رایگان

اول از همه باید در نظر داشته باشید که بیشتر یا کمتر بودن قیمت یک شرکت دلیل مناسبی برای کیفیت یا عدم کیفیت کار آن نیست! ولی اکثرا شرکت هایی که قیمت های پایین دارند از نرم افزارهای سایت ساز یا قالب های آماده استفاده میکنند که در مقایسه با سایتی که اختصاصی کد نویسی شده از کیفیت و انعطاف پذیری کافی برخوردار نیست! همچنین تجربه، دانش، زمان تحویل و خدمات شرکت های مختلف، متفاوت است.

کدنویسی بهینه یعنی اطمینان از این که ساختار وب سایت به راحتی برای موتورجستجو یا در واقع گوگل! قابل فهم باشد. تیم امید وب با استفاده ازکد های اسکیما تمامی بخش های وب سایت شما را برای مرورگرها قابل فهم میکند.

بله ، در صورت نیاز ویرایش های لازم را برای ما ارسال می کنید طرح اولیه تا زمان تایید شما ویرایش می شود تا به خواسته اصلی شما برسد. تجربه کاری ما نشان داده کسب و کارهایی که زمینه کاری مشابه دارند به هیچ وجه طراحی سایتشان مشابه دیگری نخواهد بود.

اطلاعات و شماره ی تماس خود را در قسمت درخواست مشاوره رایگان ، جهت ثبت سفارش وارد کنید. کارشناسان ما بعد از بررسی در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز را به شما خواهند داد.
متداول ترین روش ها برای طراحی وب سایت هایی که هم در دسکتاپ و هم در موبایل به خوبی کار می کنند، طراحی واکنش گرا و ریسپانسیو است. در طراحی رسپانسیو محتوا بسته به اندازه صفحه نمایش به صورت پویا تغییر می کند . جهت حفظ اعتماد و تعامل کاربر بسیار مهم است که چیدمان طراحی سایت تا حد امکان هماهنگ با انواع دستگاه ها مانند ، تبلت ، موبایل، دسکتاپ و غیره باشد .